ABİYE KUMAŞ, Bu sayfadan abiye kumaş satışı yapan abiye kumaş firmaları bilgileri'ne ulaşabilirsiniz. / HazirGiyimFirmalari.Com
Türkiye Hazır Giyim Firmaları Rehberi
Hazır Giyim Firmaları » Abiye » Abiye Kumaş

Abiye Kumaş

SatenTeks
Saten Kumaş İmalatı, Gelinlik Kumaş, Abiye Kumaş, Fantazi Kumaş, Dupont Saten, Gelinlik Kumaş İmalatı, Gelinlik, Abiyelik Kumaş, Abiye Kumaşı, Fantazi Kumaş İmalatı, Gelinlik Saten Kumaş, Gelinlik Saten.
BURSA
(0505) 332 55 06

Ozan Tekstil
Bayan abiye elbiselik kumaş,ev tekstili,döşemelik kumaş ve ithal abiye elbiselik kumaşlar.
aşağı çarşı havuz karşısı no.7 silvan / DİYARBAKIR
(412) 7112241

Elbise İçin Abiye Kumaş Seçimi

Abiye kumaş seçimi önemlidir ancak elbisenin kalitesi sadece kumaşla değiş özellikle kesimiyle ve kumaşın kullanımı ile ilgilidir. Yani pamuklu kumaştan çok şık bir elbise sahibi olabilirsiniz veya en pahalı ipekten yapılan elbiseniz size yakışmayabilir. Önemli nokta elbisenin size tam olarak oturması ve ön plana çıkarmak istediğiniz özellikleri gösterirken saklamak istediklerinizi kapatmasıdır.

Abiye kumaş denilince akla ilk gelenler ipek, kadife, şifon ve satendir. Abiye elbiselerin neredeyse tamamı bu kumaşlardan üretilir. Eğer önümüzdeki günlerde yapılacak bir organizasyon için abiye kumaş seçmek zorundaysanız göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler var. İlk olarak organizasyonun yapılacağı gün hava sıcaklığını düşünün. Yaz aylarında kadife kumaştan yapılmış bir elbise sizi çok rahatsız edebilir. Sıcak havalar için ipek gibi daha havadar kumaşları kullanabilirsiniz. Yine kaliteli pamuklu bir kumaştan dikilen abiye elbise sıcakta rahat hissettirebilir.

Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer nokta ise ne kadar hareket edeceğiniz. Çok dar kesimli kıyafetler oturup kalmanız gereken ortamlara uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda "jersey" adı verilen elastik, kırışmaya karşı dayanıklı kumaşlar kullanabilirsiniz.

Abiye kategorisi ile ilgili etiketler » abiye kumaş, abiye giyim, tesettür abiye, abiye ayakkabı, hamile abiye, gelinlik abiye, abiye terlik

2008, 2009, 2010, 2011 © Copyright l HazirGiyimFirmalari.Com l Hazır Giyim Firmaları Sitesi 50'den Fazla Kategoride Giyim Firmaları, Konfeksiyon ve Tekstil Firmaları, Bebe Giyim, Çocuk Giyim, Bayan Giyim, Hamile Giyim'den Gelinlik ve Moda Evleri'ne kadar Tüm Giyim ve Tekstil İhtiyaçlarınız İçin Hazır Giyim Firmaları Bilgilerine Tek Bir Adresten Ulaşmanızı Sağlar..
Etiketler » A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z